Volikogu liikmed

6.04.17

 

Alates märtsist 2015 volikogu istungid VOLISes

Koalitsioonikokkulepe 2015-2017
(KESK ja IRL, sõlmitud 2015. septembris)

Volikogu

http://www.jogevavv.ee/gfx/spacer.gif

Nimi 

Amet ja ametijuhend 

E-post 

Telefon 

Vastvõtuajad 

Lääne, Tiit

IRL, volikogu esimees tiit.laane@gmail.com 5086580  
Ling, Väino KESK, volikogu aseesimees vaino@vaimastverepk.edu.ee 5036940  

Ilves, Voldemar

IRL

voldemarilves@gmail.com

5073277

 

Kittus, Andres

IRL

andreskittus@gmail.com

5091136

 

Koppa, Malle

KESK koppa@hot.ee 5232953

 

Lomp, Liivi

IRL

liivilomp@gmail.com

5299035  

Lätt, Tiia

IRL tiia.latt@gmail.com 5136182

 

Oras, Anne

KESK anne.oras.001@mail.ee 5213020

 

Orav, Raul

Valimisliit Kõigi Kodu

raul@kuremaa.ee

5113166

 

Perk, Hardi

Valimisliit Kõigi Kodu

hardi.perk@gmail.com

5136498

 

Saksing, Marek

IRL marek@kivikuvand.ee 55588500

 

Seppet, Riho

REF semako@hot.ee 55511373

 

Tooming, Valli

IRL

valli.tooming@jptl.ee

53499149

 

Trei, Tauri

REF

treitauri@gmail.com

56896099

 

Tsahkna, Matti

KESK mattits@hotmail.com

5077629

 

Šternfeld, Aleksandr

KESK kasutajasass@gmail.com 55912648

 

Uiga, Rainis

Valimisliit Kõigi Kodu

uigarainis@gmail.com

5129731  

Viik, Ain

REF ain@merelen.ee 5051616  
Võime, Aivar
 
KESK nisutera@gmail.com 5018566      

 

Tasude suurus ja maksmise kord

 

Toimetaja: ULVI PINT