« Tagasi

Metsaühistu - metsaomaniku esmane nõuandja

Järjest rohkem metsaomanikke pöördub Metsaühistu poole nõu saamiseks ja on usaldanud metsade majandamise otsuste tegemisel Metsaühistu soovitusi.

Metsaühistu on mittetulundusühing, mille liikmed on metsamaa omanikest füüsilised või juriidilised isikud ning mille eesmärk on pakkuda metsandusalast nõu oma liikmetele.

Metsaühistu pakub oma liikmetele järgmisi teenuseid:

Metsa korraldamine

Metsandusalane üld- ja personaalnõustamine, metsamajanduskava koostamine ja toetuste taotlemine. Õppepäevade organiseerimine.

Metsa kasutamine

Kõik metsa raiest kuni puidu müügini - raietöö, hooldus- ja uuendusraie, raieala ettevalmistamine, raietöö järelvalve, raielangi korrastamine pärast raiet ja puidu müük. Aitame ka raieõiguse ja metsakinnistute enampakkumistega.

Metsa kasvatamine

Metsauuendustööd, maapinna ettevalmistus, istutusmaterjali müük, istutamise korraldamine ja istutatud taimede (metsakultuuri) hooldamine.

Metsa kaitsmine

Kaitseme metsa, kasutades õigeid töövõtteid ja kaitseme metsaomanikke, seistes nende õiguste eest.

Ühine neljasaja metsaomanikuga!

Kui ka Sinul on metsamaad ning vajad lisainfot, abi metsatöödega või soovid lihtsalt nõu pidada, siis astu Metsaühistu liikmeks.

Sinu lähim metsaühistu on Vooremaa Metsaühistu, mis tegutseb 2012. aastast ja millega on liitunud peaaegu nelisada metsaomanikku.

Astu läbi meie kontorist Tartu aadressiga Aleksandri 8 või kohtume eelneval kokkuleppel Põltsamaa vallamajas. Helista eelnevalt telefonil 5388 4999. Külasta ka meie kodulehte metsaühistu.ee