Spordiklubi Contra

11.09.14

 

Spordiklubi Contra moodustati 1999. aastal.

Läbi aegade on spordiklubis tegeletud peamiselt poiste- ja tüdrukute korvpalli ja kergejõustikuga.

Tänasel päeval treenivad SK Contras peamiselt korvpallitüdrukud, kes esindavad EKSL-i  ja muudel võistlustel Laiuse Põhikooli ning koostöös Voore, Imavere ja Kolga-Jaaniga olme koondunud spordiklubisse Siit ja Sealt, mille võistkondadega osaleme 2013/2014 hooajast ka Eesti meistrivõistlustel. Nii Mini kui C2 võistkonnad lõpetasid debüüthooaja 5.koahaga.

Edukalt läks 2013/2014 hooaeg ka Eesti Koolispordi Liidu võistlustel, kus erinevatel võistlustel õnnestus võita täiskomplekt medaleid: 4.-5.kl tüdrukute 3 x 3 võistkond tuli rahvaliiga meistriks, 6.-7.kl võistkond saavutas hõbemedali. Pronksine oli tulemus 6.-9.kl rahvaliigas.

Tüdrukuid juhendab kooli kehalise kasvatuse õpetaja Vallo Väljaots.

Edukas on olnud ka SK Contra korvpallimeeskond. Viimastel aastatel on Jõgevamaa meistri- ja karikavõistlustel ikka medaliteni jõutud, mängitakse ka Tartumaa meistrivõistlustel, kus 2013 a kevadel õnnestus II liiga võita. Nii meeskond kui naiskond on esindanud Jõgeva valda vabariigi valdade talimängudel. Naiskonna parimaks tulemuseks on 6.koht Eestimaa suvemängudel 2011.

Spordiklubi poolt korraldatud suuremateks võistlusteks on korvpalliturniir Contra Cup, valla laste jooksu seeriavõistlus ja piirkondlik lastekaitsepäeva jooksu- ja rattavõistlus.

Toimetaja: ULVI PINT