Vallavalitsuse töötajad

20.04.17
Jõgeva Vallavalitsus                                Lahtioleku ajad:
reg. nr. 75003594                                        E-N 8.00-17.00, lõuna 13.00-13.45
Piiri 4, 48307 Jõgeva                                  R 8.00-15.00
Pank:  SEB EE401010102021777006
Swedbank   EE072200221030631943
 
telefon: (+372)776 6571
GSM: (+372)525 6799
fax: (+372)776 6570
 
Alates 01. jaanuar 2016 kasutab Jõgeva Vallavalitsus arveldamiseks e-arveid
E-arved (makse saaja Jõgeva Vallavalitsus): saata XML-formaadis otse meie operaatorile Omniva AS või PDF-formaadis e-posti aadressile: arved@jogevavv.ee. Arvele märkida ka kontaktisiku andmed.

 

Vallavalitsuse töötajad

http://www.jogevavv.ee/gfx/spacer.gifTäitmata ametikohti ei ole.

Nimi 

Amet ja ametijuhend 

E-post 

Telefon 

Vastvõtuajad 

Elle Viigipuu  dokumendihaldur info@jogevavv.ee
elle@jogevavv.ee
776 6571


 

Enn Kurg

 vallavanem 

enn@jogevavv.ee

776 6572, 53408942 

N 9-13 

Ülle Sihver

 vallasekretär

ylle@jogevavv.ee

77 66 574        

T ja N 9.00-13.00 

Vello Lukk

 abivallavanem

vello@jogevavv.ee

77 66 578          

N 9.00-13.00

Kersti Vadi

 pearaamatupidaja

kersti@jogevavv.ee

77 66 576        

 

Jana Pärn

 eelarve peaspetsialist

jana@jogevavv.ee

77 66 577         

 

Marika Prave

Haridus- ja kultuuritöö peaspetsialist 

marika@jogevavv.ee

77 66 581, 5041755

T 9.00-13.00

Aavo Välba

 ehitusspetsialist

aavo@jogevavv.ee

77 66 588               

N 9.00-13.00, 14.00-16.00 

Luule Palmiste

 sotsiaaltöö peaspetsialist

luule@jogevavv.ee

77 66 585     

T ja N 9.00-13.00, 14.00-16.00 

Uuno Laul

 majandusspetsialist

uuno@jogevavv.ee

77 66 587    

T ja N 9.00-13.00, 14.00-16.00 

Esta Kingsepp

 rahvastikutoimingute vanemspetsialist

esta@jogevavv.ee

77 66 573      

T ja N 9.00-13.00, 14.00-16.00 

Ulvi Pint

 kantselei vanemspetsialist

ulvi@jogevavv.ee

77 66 580     

 

Jakob Kuld

 keskkonna ja maakorralduse spetsialist

jakob@jogevavv.ee

77 66 579 

T ja N 9.00-13.00; 14.00-16.00 

Ivo Ploom

järelevalve spetsialist

 

53769776

T 9-12.00

Merike Kram

 raamatupidaja-kassapidaja

merike@jogevavv.ee

77 66 575

 

Kristi Klein

 sotsiaaltöö spetsialist

kristi.klein@jogevavv.ee

776 6583

T ja N 9.00-13.00 14.00-16.00 

Laidi Grauen

 noorsootöö vanemspetsialist

laidi.grauen@jogevavv.ee

776 6582     

 

Terje Kaldma

 lastekaitse vanemspetsialist

terje.kaldma@jogevavv.ee

776 6584

T, N 9-13 ja 14-16 

 

 

Jõgeva valla ametiasutuse teenistujate töötasustamine

 

Toimetaja: ULVI PINT